Наукова бібліотека інформує.Коротко про Research4Life
До уваги науковців університету. За сприяння МОН України у межах проєкту Research4Life українські вчені отримали доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу. Доступ надано до кінця 2022 року.
Коротко про Research4Life. Це проєкт, який організовано у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.
Наша бібліотека здійснила реєстрацію НУБіП України у визначеному проектом порядку та отримала логін і пароль для доступу до баз даних наукової інформації.
Платформа Research4Life містить п’ять основних колекцій, а саме
- HINARI – одна з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури.
- AGORA – це видатна колекція цифрових бібліотек у галузі харчування та сільського господарства.
- ARDI – надає доступ до науково-технічної інформації.
- GOALI – зосереджується на праві та соціальних науках, в тому числі політику, економіку, філософію, історію тощо.
- OARE – збирає інформаційні ресурси про навколишнє середовище, включаючи екологію, географію, енергетику тощо.
Тож, шановні науковці, якщо вас зацікавила ця інформація, пишіть нам на електронні адреси: [email protected], [email protected]. Бібліотекарки надішлють на вашу електронну адресу листа з зазначеним логіном та паролем для входу до бази даних Research4Life. При необхідності, наші бібліотечні фахівці зможуть надати роз’ясненні щодо користування платформою Research4Life та провести практичні консультації онлайн.
Лариса Мельничук,
заступниця директорки наукової бібліотеки